УПЛ: «Динамо» розгромило «Колос»

Усі голи «Колос» пропустив у другому таймі.

Київське «Динамо» здобуло розгромну перемогу над «Колосом» Ковалівкою (5:0) у матчі 27-го туру Української Прем'єр-ліги, передає Укрінформ.

У першому таймі відкрити рахунок командам не вдалось. Натомість вже на початку другого тайму Безбородьку відзначився голом, щоправда у свої ворота. Вже за три хвилини Ярмоленко збільшив перевагу киян, а ще за хвилину Буяльський зробив рахунок розгромним.

УПЛ: «Динамо» розгромило «Колос» / Фото: Павло Багмут, Укрінформ

Феєрія киян тривала й далі. На 68-ій хвилині забив Кабаєв, а на 71-ій – Волошин поставив фінальну крапку у матчі.

«Динамо» перемагає – 5:0 та продовжує займати друге місце в турнірній таблиці УПЛ, у киян 63 пункти, «Колос» йде дев’ятим, маючи в своєму активі 29 очок.

Сьогодні, 5 травня, в УПЛ відбудеться ще один поєдинок – «Шахтар» прийматиме «Чорноморець», початок зустрічі о 18:00.