Ліга чемпіонів УЄФА: «Боруссія» та «Парі Сен-Жермен» зіграють в 1/2 фіналу

У Лізі чемпіонів УЄФА визначилися перші учасники півфінальної стадії сезону-2023/24.

Першу путівку у фінал турніру 30 квітня та 7 травня розіграють німецька «Боруссія» з Дортмунда та французький «Парі Сен-Жермен», передає Укрінформ.

В матчах у відповідь 1/4 фіналу футболісти «Боруссії» перемогли іспанський «Атлетико» - 4:2 (перша гра 1:2), а «Парі Сен-Жермен» після домашньої поразки від «Барселони» (2:3) розгромив каталонців у гостях - 4:1.

«Боруссія» - «Атлетико» - 4:2 (перший матч - 1:2)

Голи: Юліан Брандт (34-та хвилина), Ян Матсен (39), Ніклас Фюллькруг (72), Марсель Забітцер (74) - Матс Гуммельс (49 - автогол), Анхель Корреа (64).

«Барселона» - «Парі Сен-Жермен» - 1:4

Голи: Рафінья (12) - Усман Дембеле (40), Вітор Феррейра (54), Кіліан Мбаппе (61, з пенальті, 89).

Червона картка: Рональд Араухо («Барселона») - 29-та хвилина.

У среду, 17 квітня, пройдуть інші чвертьфінали. Німецька «Баварія» у Мюнхені прийматиме англійський «Арсенал» (2:2), а англійський «мМанчестер Сіті» зійдеться з іспанським «Реалом» (3:3).

Переможці цих протистоянь за сумою двох матчів зустрінуться 1 та 8 травня в 1/2 фіналу.

Нагадаємо, фінал Ліги чемпіонів УЄФА відбудеться 1 червня на стадіоні «Вемблі» в Лондоні (Англія).