Ліга чемпіонів УЄФА. Результативні матчі «Арсенала» Зінченка та «Реала» Луніна

Нічийними результатами завершилися перші поєдинки чвертьфінальної стадії Ліги чемпіонів УЄФА.

Англійський «Арсенал» українського захисника Олександра Зінченка у Лондоні розійшовся миром із футболістами німецької «Баварії» з Мюнхена - 2:2, а іспанський «Реал» із українським голкіпером Андрієм Луніним на «Сантьяго Бернабеу» у Мадриді також зіграв у результативну нічию з англійським «Манчестер Сіті» - 3:3, передає Укрінформ.

Результати поєдинків вівторка:

«Арсенал» - «Баварія» - 2:2

Голи: Букайо Сака (12-та хвилина), Леандро Троссард (76) - Серж Гнабрі (18), Гаррі Кейн (32, з пенальті).

«Реал» - «Манчестер Сіті» - 3:3

Голи: Рубен Діаш (12, автогол), Родріго (14), Федеріко Вальверде (79) - Бернарду Сілва (2), Філ Фоден (66), Йошко Гвардіол (71).

Ще два матчі 1/4 фіналу відбудуться у середу, 10 квітня: іспанський «Атлетико» в Мадриді зійдеться з німецькою «Боруссією» з Дортмунда, а французький «Парі Сен-Жермен» у Парижі протистоятиме іспанській «Барселоні».

Поєдинки у відповідь пройдуть 16 та 17 квітня.

Півфінали заплановано на 30 квітня/1 травня та 7/8 травня.

Нагадаємо, фінал Ліги чемпіонів УЄФА сезону-2023/24 відбудеться 1 червня на стадіоні «Вемблі» в Лондоні (Англія). матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА.