Вінгер «Шахтаря» Тете забив вже в дебютному матчі за «Ліон»

Гол бразильця приніс «Ліону» перемогу над «Анже».

Вінгер Тете, який виступає за «Ліон» на правах оренди із «Шахтаря», забив м’яч вже в дебютному матчі за французьку команду і приніс їй перемогу в поєдинку 30-го туру Ліги 1 проти «Анже» (3:2), передає Укрінформ.

Тете вийшов на поле на 78-й хвилині, а за дві хвилини забив гол, який приніс «Ліону» перемогу.

Бразилець приєднався до «Ліона» 31 березня. Орендна угода розрахована до кінця сезону 2021/22.

У першій половині сезону Тете провів 28 матчів за «Шахтар» у всіх турнірах, забив десять голів та віддав дві результативні передачі.

«Ліон» посідає дев'яте місце у чемпіонаті Франції. 7 квітня «Ліон» зіграє проти «Вест Гема» у першому матчі 1/4 фіналу Ліги Європи.

Як повідомляв Укрінформ, вранці 24 лютого росія розпочала ракетні обстріли українських міст, а потім розпочала масштабне вторгнення. Війна проти росії продовжується вже 39-й день.