Італія по пенальті обіграла Іспанію і вийшла у фінал чемпіонату Європи з футболу

У Лондоні (Англія) визначився перший фіналіст XVI чемпіонату Європи з футболу.

Учасником вирішального матчу Євро-2020 стала збірна Італії, яка залишила за бортом турніру національну команду Іспанії, передає Укрінформ.

Гра на стадіоні «Вемблі» завершився післяматчевою серією пенальті на користь апеннінців - 4:2 (1:1), передає Укрінформ.

В ігровий час команди обмінялися голами. Рахунок відкрив на 60-й хвилині півзахисник італійців Федеріко К'єза, який на лівому фланзі завершив стрімку атаку «Скуадри Адзурри» обвідним ударом у дальній кут воріт іспанського голкіпера Унаї Симона. Альваро Мората відновив паритет на 80-й хвилині після результативного пасу Дані Ольмо.

Італія зіграє 11 липня в фіналі на «Вемблі» з Англією або Данією, які зустрінуться 7 липня також в Лондоні.