Кравець відзначився голом за «Коньяспор» в матчі проти «Різеспора» Морозюка

Дев'ятий гол Артема в сезоні.

Український нападник «Коньяспора» Артем Кравець забив гол в матчі 36-го туру чемпіонату Туреччини проти «Різеспора» (3:5), повідомляє Укрінформ.

Кравець вийшов на заміну на 76-й хвилині поєдинку за рахунку 2:4. На 86-й хвилині українець встановив остаточний рахунок зустрічі, замкнувши подачу Амара Рахмановіча.

Це дев'ятий гол Кравця за «Коньяспор» в чемпіонаті Туреччини. Також на рахунку форварда дві результативні передачі в 27 матчах першості.

Весь матч за «Різеспора» провів захисник Микола Морозюк. Всього в нинішньому сезоні українець зіграв в 28 матчах за турецьку команду, відзначившись двома ассистами.

Нагадаємо, «Коньяспор» займає 13-е місце в чемпіонаті Туреччини. «Різеспор» йде на 11-й позиції.