Норвежка Тандреволд виграла мас-старт на Кубку світу з біатлону у Швеції, Джима - 12-та

В Естерсунді (Швеція) пройшла передостання гонка заключного в сезоні, десятого етапу Кубка світу з біатлону.

Жіночий мас-старт на 12,5 км з чотирма вогневими рубежами виграла норвежка Інгрід-Ландмарк Тандреволд, яка подолала дистанцію з 5-ма штрафними колами, повідомляє Укрінформ.

Другою стала Дінара Алімбекова з Білорусі (6 промахів), третьою - німкеня Франциска Пройсс (6).

Єдина представниця України, яка відібралася у мас-старт, Юлія Джима, з чистою стрільбою лідирувала після другої стрільби, однак у підсумку з п'ятьма промахами фінішувала 12-ю з 30-ти учасниць.

Переможницею загального заліку Кубка світу стала Тіріл Екгофф з Норвегії. Краща з українок Юлія Джима посіла 17-е місце.

Завершить біатлонний сезон-2020/21 чоловіча гонка з масовим стартом на 15 км за участю українця Дмитра Підручного.

На фото: Юлія Джима (biathlon.com.ua).