Українські хокеїсти-юніори програли Норвегії і опустилися до Дивізіону 1В ЧС

Хокейна збірна України U18 програла в суботу норвежцям (2:3) свій останній матч чемпіонату світу в Дивізіоні 1A, що проходить у Греноблі (Франція).

У складі українців шайбами відзначилися Святослав Тимченко (28-ма хвилина), Богдан Середницький (52); у суперників - Сандер Фроберг (10), Філіп Гранат (39) та Маттіас Гальворсен (60). Наша команда посіла останнє місце і опустилася до Дивізіону 1В, повідомляє Укрінформ.

Нагадаємо, протягом першості підопічні Олега Тимченка взяли одне очко у грі з господарями льоду французами - 1:2 (овертайм), а потім програли данцям - 2:6, Казахстану - 1:6 та Німеччині - 1:13.

Сьогодні також пройдуть завершальні поєдинки чемпіонату Данія - Казахстан та Франція - Німеччина.

Становище команд на цю хвилину: Німеччина - 12 очок (після 4-х ігор), Казахстан - 9 (4), Данія - 9 (4), Норвегія - 6 (5), Франція - 2 (4), Україна - 1 (5).

Хокеїсти Німеччини достроково виграли турнір і наступного року гратимуть у Вищому дивізіоні юніорського чемпіонату світу U18.

Додамо, що хокеїсти України U18 уперше за десять років виступали на високому рівні Дивізіону 1А світових чемпіонатів.