Юніорська хокейна збірна України пропустила 13 шайб від Німеччини на чемпіонаті світу

Хокейна збірна України U18 з великим рахунком програла у четвер команді Німеччині (1:13) у 4-у турі чемпіонату світу в Дивізіоні 1A, що проходить у Греноблі (Франція).

У складі українців шайбою відзначився Дмитро Попережай (58-ма хвилина); у суперників - Мануель Альберг (5-та і 31-а хвилини), Ян Ниенгуйс (7), Філіп Варейчка (11, 13,15, 27), Джастін Волек (12), Джон-Джейсон Петерка (23), Еліас Лінднер (24), Ніклас Геєр (33), Лукас Райхель (53) та Фабіон Кукі (58), - повідомляє Укрінформ.

Раніше підопічні Олега Тимченка взяли одне очко у грі з господарями льоду французами - 1:2 (овертайм), а потім поступилися данцям - 2:6 та Казахстану - 1:6.

Сьогодні також відбудуться поєдинки Казахстан - Норвегія та Данія - Франція.

Становище команд на цю хвилину: Німеччина - 12 очок (після 4-х ігор), Казахстан - 6 (3), Данія - 6 (3), Норвегія - 3 (3), Франція - 2 (3), Україна - 1 (4).

В останньому турі українська збірна 20 квітня зустрінеться з командою Норвегії. Гра розпочнеться о 13.30.

Краща збірна U18 за підсумками кругового турніру (Німеччина) підніметься до Вищого дивізіону юніорського чемпіонату світу, а команда, яка посіла останнє місце, опуститься до Дивізіону 1B.

Додамо, що хокеїсти України U18 уперше за десять років виступають на високому рівні Дивізіону 1А світових чемпіонатів.