АПЛ: «Ліверпуль» з труднощами здолав «Крістал Пелас»

Команда Юргена Клоппа зберегла перевагу в 7 очок над «Ман Сіті».

В матчі 23-го туру англійської прем’єр-ліги (АПЛ) «Ліверпуль» переміг на своєму полі «Крістал Пелас» 4:3. Про це повідомляє Укрінформ.

Перший тайм поєдинку завершився сенсаційною перемогою гостей 1:0. Відзначився нападник «Крістал Пелас» Таунсенд. Лише після перерви «Ліверпуль» реалізував свою перевагу. Голи Салаха (двічі), Фірміно і Мане дозволили господарям здобути непросту перемогу 4:3. У гостей в другому таймі забивали Томкінс і Майєр.

Зауважимо, що «Ліверпуль» завершував матч у меншості – на 89-й хвилині вилучили Мілнера.

Після цієї перемоги «Ліверпуль» набрав 60 очок і зберіг свою перевагу над «Манчестер Сіті» в 7 очок. Свій матч в цьому турі «Ман Сіті» зіграє 20 січня на виїзді проти «Хаддерсфілда».