Футбольна Прем'єр-ліга: "Десна" програла "Олександрії", "Арсенал" - "Маріуполю"

Черговий, 3-й тур чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги завершили поєдинки "Десна (Чернігів) - ФК "Олександрія", ФК "Арсенал" (Київ) - ФК "Маріуполь".

Обидва матчі виграли гості, повідомляє Укрінформ.

"Олександрія" завдяки голам Євгена Банада (6-та хвилина) та Валерійя Бондаренка (53) обграла "Десну" з рахунком 2:0; "Маріуполь" переміг "Арсенал" із результатом 2:1. У гостей відзначилися Руслан Фомін, який реалізував пенальті на 36-й хвилині, та Андрій Борячук (44). У господарів - Лойя (22).

"Карпати" (Львів) - "Олімпік" "Донецьк) - 2:2

голи: Франсіско Ді Франко (32), Мар'ян Швед (36) - Антон Кравченко (58), Максим Тейшейру (87).

Турнірне становище команд: "Олександрія" - 9 очок, "Динамо" - 9, "Шахтар" - 6, "Карпати" - 4, "Чорноморець" - 4, "Зоря" - 4, "Олімпік" - 4, "Десна" - 3, "Львів" - 3, "Ворскла" - 3, "Маріуполь" - 3, "Арсенал" - 0.