"Карпати" не втримали перемогу над "Олімпіком" у чемпіонаті України з футболу

Програму чергового, 3-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги продовжило протистояння на стадіоні "Україна" у Львові, де "Карпати" приймали донецький "Олімпік".

Зустріч "зелено-білих" із "молодшими донеччанами" завершилася з рахунком 2:2 (2:0), повідомляє Укрінформ.

У "Карпат" до перерви відзначилися 23-річний аргентинський легіонер Франсіско Ді Франко, який забив м'яч на 32-й хвилині, та 21-річний український форвард Мар'ян Швед (36). У складі "Олімпіка" у другому таймі після розіграшу стандарту на 58-й хвилині м'яч головою у сітку воріт господарів відправив захисник донеччан Антон Кравченко, а на 87-й хвилині рахунок став рівним завдяки зусиллям французького хавбека гостей Максима Тейшейру.

Дві заключні зустрічі 3-го туру пройдуть також у неділю, 5 серпня. Чернігівська "Десна" вдома зустрінеться з "Олександрією" (гру о 19.30 транслюватиме телеканал "Футбол 1"), а столичний "Арсенал" на арені "Динамо" імені Валерія Лобановського - з ФК "Маріуполь" (19.30, "Футбол 2").

Результати інших матчів туру.

"Динамо" (Київ) - "Шахтар" (Донецьк) - 1:0

гол: Беньямін Вербич (65-та хвилина);

"Ворскла" (Полтава) - ФК "Львів" - 1:0

гол: Карека (83);

"Зоря" (Луганськ) - "Чорноморець" (Одеса) - 1:1

голи: Рафаел Сілва (23) - Олексій Савченко (59).

Турнірне становище команд: "Динамо" - 9 очок (після 3-х матчів), "Шахтар" - 6 (3), "Олександрія" - 6 (2), ""Карпати" - 4 (3), Чорноморець" - 4 (3), "Зоря" - 4 (3), "Олімпік" - 4 (3), "Десна" - 3 (2), "Львів" - 3 (3), "Ворскла" - 3 (3), "Маріуполь" - 0 (2), "Арсенал" - 0 (2).

На фото: стадіон "Україна" у Львові.