Велоспорт: Роман Гладиш – чемпіон Європи в індивідуальній гонці

Перше «золото» збірної України з велотреку в Глазго.

В Глазго триває чемпіонат Європи з велоспорту на треку. Український велогонщик Роман Гладиш виборов «золото» в індивідуальній гонці на 15 км (скретч). Про це повідомляє Укрінформ.

Українець Роман Гладиш вважався одним з фаворитів індивідуальної гонки на 15 км. Свій статус він підтвердив, провівши у відриві від основної групи більшу частину гонки.

Напарником Гладиша у відриві став француз Адреєн Гарель. Їх дует втримав перевагу над пелотоном до фінішного кола, а на останніх метрах Гладиш вирвався вперед і став переможцем.

Нагадаємо, в 2017 році Роман Гладиш на цій дистанції виборов «бронзу» чемпіонату Європи в Берліні.