Баскетбол 3х3: Україна піднялася на 2 місце у загальному рейтингу ФІБА

Україна піднялася на друге місце в загальному рейтингу ФІБА з баскетболу 3х3, витіснивши з нього Монголію.

При цьому жіночий баскетбол 3х3 України очолює світовий та європейський рейтинги, а чоловічий посідає 11 місце в світі та 2 в Європі. Про це повідомляє прес-служба Федерації баскетболу України.

Цього сезону українська жіноча національна команда з баскетболу 3х3 кваліфікувалася на чемпіонат Європи. Чоловіча національна збірна фінішувала 7-ю на чемпіонаті світу.

У категорії U-23 український чоловічий баскетбол 3х3 є третім у світі та другим в Європі. Жіночий – другий у світі та перший в Європі.

У категорії U-18 чоловічий баскетбол 3х3 України очолює світовий та континентальний рейтинги, жіночий є другим у світі та першим в Європі.

Путівки на чемпіонат Європи виборюватимуть збірні U-18, а обидві команди U-23 змагатимуться на першому чемпіонаті світу в цій категорії.

Також українські збірні збільшили участь на різних міжнародних турнірах, де часто перемагають та посідають призові місця.