Українські гирьовики здобули медалі юнацького чемпіонату Європи та Кубка світу

16 нагород завоювали українські спортсмени-гирьовики на чемпіонаті Європи серед юнаків та дівчат (U-16, U-18).

Змагання завершилися у литовському місті Гарлява, повідомили Укрінформу у прес-службі Мінмолодьспорту.

"У чемпіонаті взяли участь 13 українських спортсменів. Учасники змагалися у таких вправах: двоборство, довгий цикл, ривок та естафета. Наша збірна здобула 16 нагород - 6 срібних та 10 бронзових", - зазначили у прес-службі.

У Гарляві також пройшов  IV етап Кубка світу з гирьового спорту. Представники національної збірної України Олег Коломієць, Микола Ткаченко та Валентин Бербеничук виграли "золото" в командній естафеті. Крім того, Бербеничук став срібним медалістом у двоборстві.