Формула-1: Феттель виграв Гран-прі Канади і став новим лідером сезону

Другим фінішував Боттас, Гемілтон лише п’ятий.

В Монреалі відбувся 7-й етап чемпіонату світу з автоперегонів у класі Формула-1 – Гран-прі Канади. Переможцем став пілот команди «Феррарі» німець Себастьян Феттель. Про це повідомляє Укрінформ.

Гонка на знаменитому автодромі імені Жіля Вільньова вийшла нудною, без обгонів і гострої боротьби. Феттель без пригод втримав першу позицію, яку він здобув напередодні в кваліфікації. Це третя перемога Феттеля в сезоні та 50-а в кар’єрі.

Другим фінішував Валттері Боттас з «Мерседеса». У нього не було шансів обійти Феттеля. Наступні місця у команди «Ред Булл». Третій – Макс Ферстаппен, четвертий – Даніель Ріккардо.

Льюїс Гемілтон з «Мерседеса» фінішував п’ятим і втратив лідерство у загальному заліку. Новим лідером став Феттель, який набрав 121 очко. У Гемілтона – 120 очок. На третю позицію піднявся Боттас – 86 очок.

Восьмий етап чемпіонату – Гран-прі Франції відбудеться 22-24 червня на трасі Поль Рікар в Ле-Кастель.