Тарас Сало і Юлія Профіс перемогли на Львівському напівмарафоні

Змагання стали третім етапом Run Ukraine League.

Тарас Сало захистив титул переможця на Львівському напівмарафоні. Про це повідомляє XSport.

Легкоатлет, який виступав в своєму рідному місті, пробіг дистанцію 21.0975 км за 1:08.49. Це на хвилину повільніше, ніж рік тому. Другим до фінішу Molokiya Lviv Half Marathon 2018 прибіг Юрій Грицак з Миколаєва, який поступився переможцеві 38 секунд. Третє місце зайняв львів'янин Юрій Вихопень, який відстав на 3:22.

У жіночих змаганнях перемогла Юлія Профіс з Чернівців. Її час - 1:19:15. 22 секунди їй програла львівська бігунка Марія Гудак, яка зайняла друге місце. Ще одна спортсменка зі Львова Тетяна Вернигор прибігла третьою з відставанням в 59 секунд.

Відзначимо, що нинішня версія Львівського напівмарафону вперше проводилася влітку. Раніше ці змагання проходили восени. Змагання стали третім етапом Run Ukraine League. Наступний етап відбудеться 26 серпня в Одесі.

Нагадаємо, що в кінці травня напівмарафон відбувся в Дніпрі. Його переможцями стали Ігор Гелетій і Дарина Михайлова.