Ліга Європи: "Динамо" врятувало матч на порожньому "Партизані" у Белграді

"Біло-сині" здобули другу перемогу поспіль у груповому турнірі Ліги Європи УЄФА-2017/18.

У другому турі розіграшу футболісти київського "Динамо" у столиці Сербії Белграді змусили капітулювати місцевий "Партизан" - 3:2 (0:2), повідомляє Укрінформ.

Господарі повели у рахунку наприкінці першого тайму. На 34-й хвилині Огнєн Ожедович влучно пробив у правий кут воріт Максима Коваля, а на 40-й подвоїв перевагу камерунець Леандре Тавамба.

Після перерви кияни відігралися та виграли протистояння завдяки дублю Жуніора Мораєса (54, з пенальті, 85) та Віталию Буяльскому, який реалізував гольовий момент на 69-й хвилині.

Поєдинок у Белграді проходив без глядачів - УЄФА покарав сербський клуб через заворушення на стадіоні "Партизан" під час кваліфікаційних матчів Ліги чемпіонів "Партизан" - "Будучность" і "Партизан" - "Олімпіакос".

В іншому матчі квартету В албанський "Шкендербеу" розійшовся миром із швейцарським "Янг Бойз" - 1:1.

Турнірне становище: "Динамо - 6 очок, "Янг Бойз" - 2, "Партизан" - 1, "Шкендербеу" - 1.

У третьому турі 19 жовтня "Динамо" на НСК "Олімпійський" у Києві прийматиме "Янг Бойз", а "Шкендербеу" в Ельбасані - "Партизан".

Фото на першій сторінці: ФК "Динамо"