Чемпіонат Європи з фехтування: Харлан лише десята

Перший день чемпіонату завершився великою сенсацією у жінок.

В Тбілісі триває чемпіонат Європи з фехтування. В перший день змагань жоден з українських спортсменів не наблизився до медалей. Про це повідомляє Укрінформ.

На турнірі шаблісток ми розраховували на Ольгу Харлан, але лідер нашої збірної зупинилась за крок до чвертьфіналу, програвши Сесілії Берде з Франції 12:15. У підсумку Харлан посіла лише 10-е місце. На ранніх стадіях вибули інші українські шаблістки – Ольга Жовнір, Юлія Бакастова і Олена Прокуда. А чемпіонкою Європи сенсаційно стала грузинка Теодора Кахіані, яка в рейтингу посідає 202-е місце!

Чоловіки вчора розіграли медалі у турнірі рапіристів. Україну представляли Клод Юнес, Андрій Погребняк, Дмитро Чучукало і Ростислав Герцик. Жоден українець не зумів пробитися до топ-16. Найближче до успіху був Герцик, якому не вистачило одного очка аби обіграти німця Андре Саніту. Також відзначимо, що Юнес поступився майбутньому чемпіону Європи італійцю Даніелю Гароццо.