Джиро-2017: Піно переміг на останньому гірському етапі

У загальному заліку Кінтана перший, Дюмулен опустився на 4-е місце.

Французький велогонщик Тібо Піно виграв 20-й етап «Джиро» -2017 в Асьяго, а головний претендент на загальну перемогу Том Дюмулен опустився на 4-е місце перед вирішальним днем. Про це повідомляє Укрінформ.

20-й етап «Джиро»-2017 був останнім етапом в горах. Він давав шанс Найро Кінтані і Вінченцо Нібалі відірватися від Тома Дюмулена перед завтрашньою розділкою в Мілані. Нібалі і Кінтана в підсумку зуміли дещо відірватися від голландця. Дюмулен програв їм всього 15 секунд. А фінішний спринт на етапі виграв Тібо Піно, який випередив Ільнура Закаріна і Нібалі.

У загальному заліку Дюмулен опустився на 4-е місце. Кінтана перший, він випереджає голландця на 53 секунди. На другому місці Нібалі (мінус 39 секунди), на третьому Піно (мінус 43 секунди). Втім, саме Дюмулен фаворит в боротьбі за перемогу в генеральній класифікації. У гонці на час в Мілані він здатний відіграти у Кінтана і Нібалі більше хвилини.