Біатлон: українці розпочали чемпіонат світу з 5 місця у змішаній естафеті

У перший день чемпіонат світу з біатлону, який у четвер стартував в австрійському Гохфільцені змішаною естафетою, збірна України зупинилася за два кроки від п'єдесталу, фінішувавши п'ятою.

Олена Підгрушна передала естафету 16-ю, Юлія Джима і Сергій Семенов утримали 7-му позицію, а Дмитро Підручний завдяки влучній стрільбі на останньому етапі завершив гонку п'ятим з відставанням від лідерів 35,6 секунди, повідомляє Укрінформ.

Переможцями стали біатлоністи Німеччини, які на 2,2 секунди випередили французів і на 3,2 секунди - росіян. Четвертими фінішували італійці (- 28,7 секунди).

Загалом на старт вийшло 25 естафетних команд.

Продовжать програму чемпіонату світу жіноча та чоловіча спринтерські гонки, які відбудуться 10 та 11 лютого відповідно.