Футзал: Бразилія втратила титул чемпіонів світу

На чемпіонаті світу з футзалу в Колумбії сталася перша сенсація - чинний володар титулу збірна Бразилії завершила виступ на стадії 1/8 фіналу.

Бразильці у ніч на четвер поступилися дорогою до чвертьфіналу мундіалю команді Ірану, якій програли у серії післяматчевих пенальті - 2:3 (основний ігровий час - 4:4), повідомляє Укрінформ.

В 1/4 фіналу 24 вересня іранці зіграють з футзалістами Парагваю, які днем раніше змусили зійти з дистанції господарів світової першості колумбійців.

Іншу чвертьфінальну пару склали Росія (після перемоги над В'єтнамом - 7:0) та Іспанія, яка виграла у Казахстану - 5:2.

Ще один поєдинок 1/8 фіналу Португалія - Коста-Ріка завершився з рахунком 4:0 на користь піренейців.

Нагадаємо, що в 1/8 фіналу збірна України у ніч на п'ятницю зійдеться у місті Букараманга з командою Аргентини. Цього ж ігрового дня зіграють Таїланд - Азербайджан та Італія - Єгипет.