Німеччина - Україна. Текстова трансляція

Оновлено

Онлайн-трансляція матчу групи С XV чемпіонату Європи з футболу між національними збірними Німеччини та України.

Німеччина - Україна

2:0

! І все одно браво збірна Україна. Дякуємо за яскравий матч і змістовну гру. Потрібно було забивати наприкінці першого тайму. Великий поєдинок провів наш ворота Пятов. В актив слід віднести матч нашому півзахисту на чолі з Сидорчуком. Віримо далі будуть голи та перемоги.

ПОЄДИНОК ЗАВЕРШЕНО.

90+3' -  ГООООЛ! Швайнштайгер першим дотиком забив у наші ворота - 0:2. Німці втікли у контратаку. Бастіан майстерно ногою замкнув простріл Езіла.

90+1' - Арбітр компенсував 3 хвилини.

90' - У німців заміна: Басніан Швайнштайгер замість Гьотце.

89' - "Синьо-жовті" могли претендувати на пенальті. Нойєр, здається збивав Селезньова.

88' - Україна могла зрівняти рахунок - Мустафі ледь не став автором автоголу.

87' - Браво, П'ятов!!!!

! Здається, забракло нам нам сил штурм. Німці майстерно контролюють гру. Шкода...

85' - П'ятов вчасно вийшов з воріт і вибив м'яч з-під ніг Шюррле, який виходив з ним сам на сам.

83' - А тепер ще гучніше "УКРАЇНА, УКРАЇНА!"

82' - На стадіоні "П'єр Моруа" у Ліллі співають Гімн України.

! А ось і приклад того, як ми пресингуємо німців.

78' - Перша заміна у німців: Андре Шюррле замість Юліана Дракслера.

! Складається враження ми починаємо ризикувати. Фоменко йде ва-банк і закликає йти в атаку і пресингувати суперника на його половині поля.

75' - Націлений удар Мюлера у дальній кут - П'ятов рятує.

74' - Олександр Зінченко вийшов на поле замість Віктора Коваленка.

73' - Кроос подавав кутовий.

! Чекаємо на вихід юного таланта нашої збірної?

71' - У центрі поля Боатенг вдарив рукою Селезньову в обличчя. Штрафний.

68' - Коноплянка отримав жовту картку за зриа атаки німців у центрі поля.

! Вболівальники вимагають підсилення атаки.

67' - Українці подають кутовий.

66' - Євген Селезньов вийшов на поле, він змінивРомана Зозулю.

64' - Німеччина намагається заспокоїти гру у центрі поля.

61' - Небезпечний удар Хедіри метрів з 18-ти - П'ятов на висоті, потягнув м'яч з "дев'ятки"!

! На жаль, ми знову багато дозволяємо німцям біля власного штрафного. Можливо, це задум для швидких контратак.

58' - Після розіграшу кутового Федецький скинув м'яч головою прямо у воротарський майданчик. Німці з неймовірними зусиллями відбилися.

57' - Сидорчук заробив стандарт поблизу штрафного майданчика німців. Ракицький пробив у ближній кут - Нойєр перевів на кутовий.

56' - Двоходівка Езіл - Кроос. М'яч у П'ятова.

54' - На газоні Коваленко, німці чемно вибили м'яч в аут. Зрозуміло, їм нема куди поспішати.

! Українцям радять готуватись до важкого другого тайму.

52' - Кроос небезпечно пробивав - м'яч торкнувся поперечини і залишив межі поля.

50' - Трибуни підтримують Україну.

49' - Німці активніше розпочали другий тайм. Гра точиться на українській половині поля.

48' - Неприємну атаку провели німці, але після удару Дракслера П'ятов у стрибку перевів м'яч на кутовий.

46' - Україна розпочала другий тайм із центра поля.

! Один зі злих геніїв нашої збірної в першому таймі - воротар німців Мануель Нойєр.

! У нашу збірну вірять і експерти.

! А ось момент коли Боатенг врятував німців від голу. Згодом спеціальний повтор показав, що мяч не перетнув лінію.

! Останні 15 хвилин наша збірна домінує і вже могла вийти вперед, якби не Нойєр та Боатенг. Все завдяки відмінному пресингу у середині поля. Ми не даємо німцям організовувати власний наступ і самі вдало атакуємо. Шкода, що пішли на перерву, програючи 0:1.

ПЕРЕРВА.

45' - Знову Шевчук не зміг зробити гольовий простріл.

44' - Німці добре відчувають пресинг "синьо-жовтих".

43' - Шевчук своїм неточним ударом зіпсував дуже елегантну і небезпечну атаку українців.

42' - Кутовий знову подає Коноплянка.

39' - Після навісу Коноплянки з кутового Ярмоленко забив, але раніше в офсайді опинився Федецький.

36' - Ярмоленко на Коноплянку - удар!!! Боатенг з лінії воріт виніс м'яч. Це вже третій не реалізований момент "синьо-жовтих".

34' - Михайло Фоменко у роздумах на тренерські лаві.

33' - Федецький у підкаті вибив м'яч на кутовий. Двічі подали кутовий Кроос та Езіл.

31' - Шевчук пробив з-за меж штрафного майданчика. Повз ворота.

29' - СЕЙВ П'ятова! Врятував Андрій нашу збірну після виходу сам на сам Хедіри.

! Дуже важливий момент - ми швидко оговтались після пропущеного мячу і могли зрівняти рахунок. Україна гідно витримала удар!

27' - Зозуля - у положенні "поза грою".

26' - Кутовий подають. Нойєр дістає м'яч з-під поперечини після удару головою Хачеріді.

25' - Дракслер сфолив проти Федецького. Відразу збили і Коноплянку. Німці зв'язують гру українців.

24' - Після кутового Мустафі у воротарському майданчику врізався у П'ятова - арбітр  чомусь не реагує.

23' - Атака німців завершилася неточним ударом Крооса.

19' - ГООООЛ! Несправедливий стандарт англійського судді привів до голу у ворота збірної України. Мустафі головою замкнув подачу Крооса зі штрафного.

18' - Арбітр, здається, помилково призначив штрафний у ворота України.

17' - Кроос порушив правила проти Коваленка. Штрафний ніші розіграли дещо невдало.

А це наші ВІП-вболівальники.

! Перше враження від гри нашої збірної - ми дуже притискаємось до власної штрафної. У німців є час і простір для позиційних атак.

14' - Коноплянка протягнув м'яч лівим флангом і заробив аут. Все закінчилося ударом від воріт.

13' - Дракслер, Мюллер і Гектор провели небезпечну атаку - м'яч з ноги останнього забрав П'ятов.

11' - Перший офсайд - Мюллер.

10' - Німці більше володіють м'ячем і територією. Українці намагаються швидко переходити у контратаки.

7' - Неприємну атаку провели німці, але м'яч зі штрафної виніс Шевчук.

6' - Україна нічим не поступається чемпіонам світу.

5' - БОЖЕВІЛЬНИЙ сейв Нойєра після удару з-за штрафного майданчика Коноплянки. М'яч прямував у "дев'ятку". Кутовий.

4' - Перші удари по воротах українців у виконанні Гьотце та Дракслера. Повз ворота.

2' - Хачеріді прикрив м'яч корпусом - проти нього порушив правила Хеведес.

1' - Німці розпочали з центра поля.

Пролунав стартовий свисток! Перший матч збірної України на Євро-2016 розпочався!

*************

12 червня 2016 року. Лілль (Франція). Стадіон "П'єр Моруа". 22.00. Температура повітря +16 С.

Ласкаво просимо до французького міста Лілль на матч №7 фінального турніру XV чемпіонату Європи з футболу, в якому зустрічаються збірні Німеччини та України.

Стартові склади.

НІМЕЧЧИНА - Мануель Нойєр, Шкодран Мустафі, Йонас Гектор, Бенедикт Хеведес, Самі Хедіра, Месут Езіл, Юліан Дракслер, Томас Мюллер, Жером Боатенг, Тоні Кроос, Маріо Гьотце.

Головний тренер - Йоахим Льов.

УКРАЇНА - Андрій П'ятов, Євген Хачеріді, Тарас Степаненко, Андрій Ярмоленко, Роман Зозуля, Віктор Коваленко, Євген Коноплянка, В'ячеслав Шевчук, Сергій Сидорчук, Артем Федецький, Ярослав Ракицький.

Головний тренер - Михайло Фоменко.

АРБІТР - Мартін Аткінсон (Англія).

Турнірний шлях "синьо-жовтих" на Євро-2016 відразу перетинається з триразовим чемпіоном Європи, чинним чемпіоном світу збірною Німеччини, у якої українці ще не вигравали у турнірних поєдинках - 2 нічиї при 2 поразках, різниця м'ячів 2:7.

Ніхто з 23 гравців в заявці збірної України не забивав у фінальних стадіях великих турнірів. Зате Євген Коноплянка та Андрій Ярмоленко обидва забили німцям в листопаді 2011 року, коли команди зіграли внічию з рахунком 3:3 у товариській зустрічі, присв'яченій відкриттю до Євро-2012 реконструйованого НСК "Олімпійський".

На стартовому матчі збірної України буде чимало видатних гостей, зокрема, переможниця "Євробачення-2016" Джамала, а також Віталій Кличко, Олександр Заваров, Ігор Бєланов, Сергій Ребров... Про Йєнса Новотни, Вахіда Халілходжича, Олівера Бірхоффа, Гарета Саутгейта багато хто теж чув.