Службі 112 заборонили приймати виклики з-за кордону під час війни
Після теракту у Львові, внаслідок якого постраждали працівники системи Міністерства внутрішніх справ, Службі 112 заборонили приймати виклики з-за кордону на час дії воєнного стану.
Про це міністр внутрішніх справ Ігор Клименко повідомив у коментарі журналістам, передає Укрінформ.
За словами міністра, рішення ухвалили після аналізу організації теракту у Львові та дій служб реагування.
“Ми вже провели навчання наших операторів 101, 102 і 112. І заборонили виклики на 112 з-за кордону на час воєнного стану”, - сказав Клименко.
Він також зазначив, що через посилення заходів безпеки час реагування служб у деяких випадках може зрости.
“Якщо зараз наш час реагування по місту до 10 хвилин, то може бути десь 15 хвилин або більше, якщо надходитимуть сигнали про небезпеку”, - пояснив міністр.
Клименко також повідомив, що дзвінки, які викликають підозру, зокрема з іншого регіону або у випадках, коли оператор має підстави сумніватися в достовірності інформації, – отримуватимуть “червоний рівень” перевірки і розглядатимуться з підвищеною увагою.
Як повідомляв Укрінформ, у ніч на 22 лютого у Львові пролунали вибухи після прибуття патрульних на виклик. Попередньо встановили, що здетонували саморобні вибухові пристрої. Унаслідок теракту загинула 23-річна поліцейська, ще 25 людей дістали пораненння.
23 лютого міністр внутрішніх справ заявив, що на тлі теракту у Львові зміниться алгоритм дій поліції під час виїзду на виклики.
Фото: t.me/FirstLadyOfUkraine