На Харківщині за добу від російських ударів постраждали шестеро людей
У Харківській області минулої доби під російськими ударами перебували 12 населених пунктів, постраждали шестеро людей, зокрема дитина.
Як передає Укрінформ, про це голова Харківської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов повідомив у Фейсбуці.
У Чугуєві внаслідок російської атаки постраждали три жінки віком 43, 68, 73 років, 44-річний та 48-річний чоловіки і дворічний хлопчик.
Війська РФ атакували Харківщину дев’ятьма керованими авіабомбами, дев’ятьма БПЛА “Герань-2”, шістьма БПЛА “Молнія”, одним БПЛА “Ланцет”, чотирма FPV-дронами і 24 БПЛА, тип яких встановлюється.
У Богодухівському районі пошкоджені електромережі та автомобіль (Золочів), у селах Лютівка, Світличне та Клинова-Новоселівка - пошкоджені по одному приватному будинку.
У Куп’янському районі пошкоджені приватний будинок (с. Шипувате), приватний будинок і трактор (с. Просянка), приватний будинок, залізнична інфраструктура, адмінбудівля, кіоск і господарча споруда (Шевченкове).
В Ізюмському районі пошкоджені два приватні будинки і дві господарчі споруди (Барвінкове), електромережі (Ізюм), автомобіль (с. Гусарівка).
У Харківському районі пошкоджені приватний будинок (Прудянка), автомобіль (с. Цупівка).
У Чугуєві пошкоджені 19 приватних будинків, адмінбудівля, магазин, три автомобілі, цивільне підприємство, трактор-екскаватор.
Транзитний евакуаційний пункт у Лозовій за добу прийняв 236 людей. Всього від початку роботи в пункті зареєстровані 25 926 людей.
Як повідомляв Укрінформ, у Чугуєві російська армія 31 березня за тактикою повторних ударів атакувала безпілотниками підприємство, що не працювало. Було відомо про п’ятьох постраждалих, зокрема поліцейських.