Ворог за добу обстріляв 26 населених пунктів Херсонщини, п’ятеро поранених
У Херсонській області упродовж доби внаслідок російської агресії зазнали поранень п’ятеро людей.
Як передає Укрінформ, про це голова Херсонської обласної державної адміністрації Олександр Прокудін повідомив у Телеграмі.
За його словами, під ворожим дроновим терором, авіаційними ударами та артилерійськими обстрілами перебували Білозерка, Ромашкове, Молодіжне, Велетенське, Комишани, Антонівка, Придніпровське, Дніпровське, Кізомис, Садове, Станіслав, Софіївка, Олександрівка, Берислав, Новорайськ, Гаврилівка, Бургунка, Веселе, Качкарівка, Козацьке, Микільське, Новотягинка, Саблуківка, Токарівка, Тягинка та Херсон.
Пошкоджені три багатоповерхових та 10 приватних будинків, газогін, складське приміщення та приватні автомобілі.
Через російську агресію п’ятеро людей дістали поранення, підкреслив Прокудін.
Як повідомляв Укрінформ, у Кривому Розі внаслідок атаки російських безпілотників пошкоджена п'ятиповерхівка, є постраждалі.
Фото: МОЗ, ілюстративне