У ДТП загинули двоє рятувальників з Тернополя, які їхали на ротацію у Київ
У Тернополі у ДТП загинули двоє співробітників ДСНС. Водій, якого затримали, був у стані сп’яніння.
Про це у Фейсбуці повідомила Поліція Тернопільської області, передає Укрінформ.
«У Тернополі внаслідок ДТП загинули двоє співробітників ДСНС», - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що загиблі віком 35 та 47 років. Дорожньо-транспортна пригода трапилася у неділю, 22 лютого, близько 3-ї години, на вулиці Об’їзній.
«За попередніми даними, водій автомобіля Mercedes, здійснюючи обгін, виїхав на зустрічну смугу руху та зіткнувся з автомобілем Renault Kangoo. У результаті аварії на місці події загинули двоє чоловіків, які перебували в автомобілі Renault Kangoo.
Зазначається, що водія автомобіля Mercedes правоохоронці затримали відповідно до ст. 208 КПК.
«За попередніми даними, водій автомобіля Mercedes, перебуваючи у стані спʼяніння, здійснюючи обгін, грубо порушуючи правила дорожнього руху, виїхав на зустрічну смугу та допустив зіткнення з Renault Kangoo», - зазначив керівник поліції Тернопільської області СергійЗюбаненко.
«Це непоправна втрата для всієї служби та для області. Ми забезпечимо повне і об’єктивне розслідування, щоб дати правову оцінку кожній дії», - додав Зюбаненко.
Відомості за цим фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 4 ст. 286-1 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння, якщо вони спричинили загибель кількох осіб) ККУ. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк від семи до десяти років.
За інформацією Суспільного, рятувальники їхали до Києва на ротацію.
Як повідомляв Укрінформ, на Прикарпатті у ДТП постраждало немовля.
Перше фото: facebook.com/gynp.ternopil