Одна з дівчаток, яких збила суддя у Харкові, вийшла з коми
Вийшла з коми 13-річна Ольга Шевчун - одна з потерпілих унаслідок ДТП 18 грудня за участю судді.
Про це “Суспільне. Харків” розповіла матір дівчинки Ганна Максюта, передає Укрінформ.
"До тями вона прийшла з 18 на 19 січня, вночі. Коли я приїхала вранці 19 числа, й мені готували сюрприз, чесно кажучи, я свідомість не втратила, але до цього доходило", — сказала Ганна Максюта.
За її словами, донька перебувала в реанімації до 26 січня. Наразі дівчинка в одному з реабілітаційних центрів у Харкові.
У Ольги закрита черепно-мозкова травма, крововилив, набряк, уражений стовбур мозку, уражені два шийні хрящі. У правій лобній частині утворилася гігрома. За словами матері, нейрохірурги кажуть, що наразі Ольга не потребує операції, за нею потрібно спостерігати.
“На даний час ми не дуже добре говоримо, не сидимо. У нас не працює права сторона. Нас чекає довга й тяжка реабілітація. Заново ходити, тримати ручку, вчитися правильно говорити — все це нас чекає попереду. Розходження в очах, зір у неї поганий — у неї все двоїться”, - розповіла мати потерпілої.
Інша потерпіла дівчинка, 14-річна Кароліна, має перелом черепа і перебуває на штучній вентиляції легенів.
Як повідомлялося, 18 грудня 2025 року у Харкові на пішохідному переході збили двох дівчат 13 та 14 років. Обох підліток госпіталізували у тяжкому стані.
За даними ДБР і прокуратури, за кермом автомобіля Hyundai Accent перебувала суддя. Слідство вважає, що під час наближення до нерегульованого пішохідного переходу, позначеного дорожнім знаком, водійка не зменшила швидкість і не зупинилася, щоб надати перевагу пішоходам, які переходили дорогу.
20 грудня судді оголосили підозру за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що заподіяли тяжке тілесне ушкодження (ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України).
За даними ЗМІ, йдеться про Аллу Токмакову, яка працює у Валківському районному суді.
Фото: Суспільне Харків/Олександр Манченко