Росіяни минулої доби поранили 12 жителів Донеччини
Російські загарбники минулої доби, 15 грудня, завдали поранень 12 жителям Донецької області.
Як передає Укрінформ, про це голова Донецької обласної державної адміністрації Вадим Філашкін повідомив у Фейсбуці.
За його словами, в Олексієво-Дружківці зазнали поранень п’ятеро людей, у Дружківці – троє, у Костянтинівці двоє поранених, також по одному пораненому у Лимані та Маяках.
Загальна кількість жертв росіян на Донеччині (3768 загиблих і 8601 постраждалий) подана без урахування Маріуполя та Волновахи, зауважив Філашкін.
Як повідомила обласна поліція, за минулу добу російські війська завдали 1896 ударів по Донеччині.
«Під вогнем перебували 15 населених пунктів. Руйнувань зазнали 30 цивільних об’єктів, з них 18 житлових будинків», - йдеться у повідомленні.
Зазначено, що шість авіабомб КАБ-250 окупанти скинули на Олексієво-Дружківку, внаслідок чого поранені шестеро людей, пошкоджено будинок.
По Дружківці загарбники завдали удару чотирма бомбами КАБ-250 та FPV-дронами, поранивши двох цивільних. Руйнувань зазнали сім приватних будинків, транспортні засоби.
Внаслідок артилерійських обстрілів у Костянтинівці травмовані двоє людей.
У селі Маяки через атаку БпЛА «Ланцет» поранено цивільну особу.
Одна людина постраждала внаслідок ворожих ударів у Лимані.
Краматорськ зазнав восьми атак: російські війська атакували місто БпЛА «Молнія» та авіабомбою КАБ-250. Руйнувань зазнали багатоквартирний та п’ять приватних будинків, заклад освіти, бізнес-центр, критична інфраструктура, автомобіль.
Як повідомляв Укрінформ, поліцейські спецпідрозділу «Білий янгол» з вересня по листопад евакуювали понад 700 людей із Краматорського району Донецької області через російські атаки.
Фото: поліція Донеччини