На Херсонщині через російські атаки одна людина загинула та 11 зазнали поранень
У Херсонській області упродовж доби внаслідок російської агресії одна людина загинула та 11 людей зазнали поранень.
Як передає Укрінформ, про це голова Херсонської обласної державної адміністрації Олександр Прокудін повідомив у Телеграмі.
Під дроновим терором, авіаційними ударами та артилерійськими обстрілами перебували Антонівка, Комишани, Придніпровське, Садове, Білозерка, Дніпровське, Кізомис, Берислав, Золота Балка, Нововоронцовка, Монастирське, Червоний Маяк, Милове, Дудчани, Львове, Веселе, Козацьке і Херсон.
Пошкоджені багатоповерхівка, два приватні будинки, господарча споруда, карети швидкої допомоги, приватний автомобіль та газогін.
Як наголосив Прокудін, через російську агресію одна людина загинула, ще 11 дістали поранення.
Як повідомляв Укрінформ, у Дніпровському районі Херсона російський дрон атакував перехожого. Його госпіталізували з пораненнями.