На Сумщину доставляють резервне обладнання для відновлення енергосистеми після ударів РФ

В Сумську область з аварійних резервів оперативно доставляють необхідне обладнання для ліквідації наслідків російської атаки на енергооб'єкти.

Про це Міністерство енергетики України повідомляє у Фейсбуці, передає Укрінформ.

"Міненерго координує відновлення енергопостачання на Сумщині після масованої атаки ворога", - ідеться у дописі.

Сумська область зазнала масованого удару російських безпілотників, внаслідок якого були уражені газотранспортна система, об'єкти генерації, а також системи передачі й розподілу електроенергії.

Для оперативного реагування і координації аварійно-відновлювальних робіт в області відбулася нарада під головуванням Прем'єр-міністра України Юлії Свириденко. У нараді взяли участь представники профільних міністерств, Державної служби з надзичайних ситуацій, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Оператора ГТС України, Групи Нафтогаз і Сумської обласної військової адміністрації.

Читайте також: Війська РФ упродовж дня понад 10 разів обстріляли Чернігівщину

Також на місці аварійно-відновлювальних робіт перебуває перший заступник міністра енергетики України Артем Некрасов. Він координує спільні дії енергетиків, газовиків і рятувальних служб для якнайшвидшого заживлення споживачів.

Некрасов підкреслив, що "ворог прицільно б'є по енергетичній інфраструктурі, намагаючись залишити людей без світла та газу".

Читайте також: Укрзалізниця після атак РФ оновлює маршрути руху на півночі Сумщини та Чернігівщини - Кулеба

"Наше завдання - якнайшвидше ліквідувати наслідки обстрілів. Аварійні бригади вже працюють у надскладних умовах, а ми забезпечуємо їх усім необхідним", – підкреслив він.

У Міненерго поінформували, що наразі до регіону оперативно доставляється необхідне обладнання з аварійних резервів для проведення ремонтів. Відновлювальні роботи тривають у цілодобовому режимі.

Як повідомляв Укрінформ, через російські удари у ніч на 2 жовтня Конотопський і Шосткинський райони Сумської області частково залишилися без світла.

У ніч на 3 жовтня під масованою російською атакою перебували об'єкти енергетики у кількох областях, зокрема і газова інфраструктура.

Фото: Міненерго