На Харківщині за добу ворожих ударів зазнали три населені пункти

На Харківщині упродовж минулої доби ворожих ударів зазнали три населені пункти, є пошкодження житла, майна та інфраструктури.

Про це у Телеграмі повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов, передає Укрінформ.

"Протягом минулої доби ворожих ударів зазнали три населені пункти Харківської області. ️Внаслідок обстрілів немає постраждалих", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що ворог активно застосовував по Харківщині різні види озброєння: КАБ, БПЛА типу «Герань-2», FPV-дрон.

Пошкоджено та зруйновано обʼєкти цивільної інфраструктури:️ у Богодухівському районі - приватний будинок, господарчі споруди, електромережі (с. Тимофіївка);️ у Куп'янському районі - складське приміщення, насіння пшениці та соняшника (сел. Великий Бурлук);️ у Чугуївському районі - непрацююче підприємство (м. Чугуїв), приватний будинок (с. Білий Колодязь).

Читайте також: На фронті за добу сталося 151 зіткнення, третина з них - на Покровському напрямку

Окрім того, в ОВА наголошують, що транзитний евакуаційний пункт у Лозовій за добу прийняв 169 людей. Всього від початку роботи в Пункті зареєстровано 3725 людей.

Як повідомляв Укрінформ, у Харківській області 18 вересня під російськими ударами перебували сім населених пунктів, постраждала одна людина.