Поблизу курортного Коблева на Миколаївщині військові виявили та знешкодили декілька якірних мін

Відео

Біля курортного Коблева на Миколаївщині військові виявили та знешкодили декілька якірних мін, одна з них здетонувала через тварину.

Про це повідомляє 123 бригада територіальної оборони ЗСУ в Фейсбуці, передає Укрінформ.

"Сьогодні зранку, поблизу села Коблеве, пролунав вибух. Причиною детонації міни на узбережжі стала дика тварина. На місце виїхала інженерно-саперна група 123-ої бригади територіальної оборони", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що після проведення інженерної розвідки сапери виявили та знешкодили шляхом контрольованого підриву кілька якірних річкових мін.

Читайте також: Черевики, які рятують від мін, є – але потрібні ще ідеї

"Небезпека прихована всюди, а її ознаки не завжди помітні оку, тому військові вкотре попереджають: не нехтуйте правилами, купайтеся лише там, де це дозволено. Будь-яка прогулянка узбережжям може стати останньою", - застерегли у бригаді.

Як повідомлялося, у Коблевому Миколаївської області внаслідок детонації міни на узбережжі постраждав чоловік. Згодом Миколаївська ОВА спростувала цю інформацію, запевнивши, що внаслідок вибуху ніхто не постраждав.

Фото ілюстративне