Унаслідок удару РФ по Харкову загинула керівниця дитячої залізниці

Унаслідок удару по Харкову загинула керівниця дитячої залізниці. (Оновлено в 21:25 - додані фото)

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомив голова правління АТ "Укрзалізниця" Олександр Перцовський.

“Удар прийшовся поруч із виробничими приміщеннями та депо нашої дитячої залізниці Харкова. З безпекових міркувань її не відкриваємо - відмінили відкриття, тож учнів чи відвідувачів не було на місці й вони в безпеці. Страшно уявити, що було б в інакшому випадку. Втім, удар забрав життя очільниці закладу - молодої співробітниці, 2 тижні як призначили”, - розповів Перцовський.

У Харкові внаслідок ворожого обстрілу відбулося влучання біля Дитячої залізниці / Фото: В’ячеслав Мадієвський, Укрінформ

За його даними, ще четверо співробітників отримали поранення.

“Одного з наших колег наразі оперують. Тримаємо кулаки і віримо в харківських медиків. Стан решти - середньої тяжкості, без загрози життю”, - повідомив Перцовський.

Міський голова Ігор Терехов поінформував, що зростає кількість людей, які звертаються за допомогою медиків.

Читайте також: У Харкові завершили рятувальні роботи на місці удару по багатоповерхівці

“Кількість поранених продовжує зростати - тепер їх 18”, - йдеться у дописі.

Відео: Телеграм Олега Синєгубова

Як повідомлялося, 7 червня близько 17:30 війська РФ ударили по Харкову двома керованими авіабомбами. Росіяни поцілили по дитячій залізниці у Шевченківському районі та приватній житловій забудові у Київському. Було відомо про загиблу 30-річну жінку та 16 поранених людей, із них троє - у тяжкому стані.