В Одесі затримали вербувальницю жінок у сексуальне рабство під виглядом роботи в готелі
Правоохоронці викрили 27-річну жительку Одеси, яка обіцяла дівчатам працевлаштування покоївками в готелі, а натомість відправляла їх у сексуальне рабство.
Про це повідомили в поліції Одеської області, передає Укрінформ.
Правоохоронці встановили, що фігурантка у змові з невстановленими наразі особами організувала пошук, підбір та вербування українок для надання послуг інтимного характеру в одній із країн Європейського Союзу. Дівчат жінка підшукувала серед знайомих та у спеціально створених в одному з месенджерів групах під приводом працевлаштування покоївками в готель.
Жінці повідомили про підозру за ч. 2 ст. 149 ККУ (вербування, переміщення людини, вчинене з метою експлуатації).
Суд обрав підозрюваній запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. Жінці загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 12 років.
Як повідомляв Укрінформ, одеські поліцейські викрили членів злочинного угруповання, які заробляли на тому, що примушували жебракувати безхатченків.
Фото: поліція Одеської області