У Кривому Розі прощаються із загиблими внаслідок російського удару 4 квітня

Фото, відео

У Кривому Розі прощаються із загиблими внаслідок російського ракетного удару 4 квітня: трирічним Тимофієм, який помер в лікарні від отриманих травм, семирічною Аріною та її дідусем Сергієм.

Відео з прощання з хлопчиком оприлюднив у Фейсбуці "Перший Криворізький", передає Укрінформ.

"Трирічний Тимофій загинув від травм, отриманих через ракетну атаку по Кривому Рогу 4 квітня. Хлопчик разом з бабусею був поряд з майданчиком під час вибуху. За його життя боролися лікарі, проте від отриманих травм дитина померла у лікарні", - йдеться у повідомленні.

Також видання повідомило про похорон Аріни і Сергія Самодіних.

Суспільне із посиланням на директора гімназії, де навчалася другокласниця Аріна, інформує, що внаслідок російської ракетної атаки загинули ще двоє учнів цього закладу, Радислав і Герман. Хлопчиків поховали напередодні, 7 квітня.

У Кривому Розі прощаються із загиблими внаслідок російського удару 4 квітня / Фото: Перший Криворізький, Суспільне Дніпро

У лікарні в тяжкому стані перебуває чотирирічний брат Аріни, який був із нею і дідусем на дитячому майданчику.

Зазначають, що 67-річний Сергій Самодін усе життя працював у ДСНС.

Як повідомляв Укрінформ, у понеділок у Кривому Розі попрощалися із пʼятьма містянами, які загинули внаслідок російського ракетного удару 4 квітня. Провели в останню путь дев'ятирічного Германа Тріпольця, 56-річну Вікторію Головко, 15-річну Аліну Куценко, 15-річного Данила Нікітцького та семирічного Радислава Яцька.

Читайте також: У лікарнях у тяжкому стані перебувають семеро постраждалих унаслідок атаки на Кривий Ріг - Вілкул

Російська армія увечері 4 квітня вдарила по житловому кварталу Кривого Рогу ракетою. Загинули 20 людей, з яких дев'ятеро - діти.