Зеленський обговорив розвиток СБУ та конкретні операції з представниками Служби

Оновлено

Президент Володимир Зеленський провів зустрічі з представниками СБУ.

Про це глава держави повідомив у Телеграмі, передає Укрінформ.

«Обговорили цілком конкретні завдання та операції для того, щоб російські окупанти відчували ще більше міць нашої Служби безпеки України», - зазначив Зеленський за підсумком зустрічі з генерал-майором СБУ Олександром Покладом.

Він також наголосив, що захист української державності та контррозвідувальна робота в СБУ значно посилились, і запевнив, що цей напрям буде розвиватись і надалі.

Читайте також: Зеленський зустрівся з ексглавою МЗС Кулебою - говорили про подальшу взаємодію

Також Зеленський провів розмову з полковником СБУ Василем Козаком.

За його словами, Козак - один з тих воїнів, який розробляє та здійснює дуже відчутні для ворога активні українські операції.

"Саме за такі бойові результати мав честь відзначити його званням Герой України", - зазначив Зеленський.

"Обговорили його бачення потенціалу СБУ та нашого захисту у війні. Маємо використати в інтересах держави та людей, незалежності та суверенітету України максимум із можливого. Країна буде зміцнюватись", - підкреслив глава держави.

Під час зустрічі з першим заступником керівника ЦСО «А» Денисом Килимником Зеленський обговорив результати роботи СБУ.

«Ми обговорили результати роботи Служби безпеки України протягом років війни та обмінялися оцінками щодо можливого розвитку Служби», - розповів Зеленський за підсумком зустрічі.

Він нагадав, що влітку минулого року Денис Килимник отримав звання Героя України. «І це абсолютно заслужено. Він – один із тих, хто організовує найбільш вагомі та цілком справедливі удари по російському окупанту за цю агресію», - зазначив глава держави.

Як повідомлялося, сьогодні Василь Малюк заявив, що йде з посади голови Служби безпеки України.

Після цього Президент Володимир Зеленський призначив т.в.о. голови СБУ начальника Центру спеціальних операцій «А» Служби безпеки України Євгенія Хмару.

Голову Служби безпеки України призначає на посаду та звільняє Верховна Рада за поданням Президента.