Уряд спрямує на проєкти енергонезалежності вишів ₴1,1 мільярда
Прем'єр-міністр Юлія Свириденко обговорила з керівниками вишів підготовку до опалювального сезону, зокрема впровадження проєктів розподіленої генерації, на що пообіцяла виділити з бюджету 1,1 млрд грн.
Про це очільниця уряду повідомила у Телеграмі, передає Укрінформ.
"Уже є успішні приклади проєктів розподіленої генерації на базі університетів Дніпра, Запоріжжя та Львова, і ця робота має стати системною по всій країні. Домовилися, що для цього уряд спрямує 1,1 млрд грн на проєкти енергонезалежності університетів, зокрема 100 млн грн — на розробку проєктно-кошторисної документації", - сказала Прем'єр-міністр.
Свириденко підкреслила, що безперервність навчання та енергонезалежність університетів є одним із фокусів уваги держави.
МОН спільно з Мінрозвитку та Міненерго мають визначити пріоритетність підтримки та готовність проєктів до реалізації.
Як повідомлялося, Україна та Фінляндія підписали рамкову угоду про постачання комплектного обладнання для газопоршневих установок.
Фото: Юлія Свириденко / Телеграм