Росія вдарила по двох іноземних суднах у Чорному морі, є загиблий і поранені
Ударні дрони російської армії уразили два цивільних судна поблизу портів Одеського регіону. Одна людина загинула, є поранені.
Про це у Телеграмі повідомив віцепрем'єр-міністр з відновлення - міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба, передає Укрінформ.
«Під час руху до порту Чорноморськ ударний дрон РФ влучив у цивільне судно під іноземним прапором Сент-Кіттс і Невіс, яке прямувало під завантаження зерновим вантажем в межах Українського морського коридору. Унаслідок атаки, на жаль, є загиблий член екіпажу - громадянин Сирії. Це жахливий воєнний злочин!», - йдеться в повідомленні.
За інформацією Кулеби, морехідність судна не порушено, воно перебуває на ходу та прямує до найближчого порту.
Ще одне судно потрапило під обстріли поблизу порту Одеса. Суховантаж під прапором Коморських островів перевозив сою. За попередніми даними, є постраждалі. На місце події спрямовано рятувальні підрозділи.
Віцепрем'єр-міністр підкреслив, що це свідомі дії Росії, яка б’є по цивільних об’єктах, по міжнародному судноплавству, по продовольчій логістиці. Зі свого боку Україна робить усе можливе для гарантування безпеки та виконання експортних зобов’язань.
Як повідомлялось, у місті Чорноморськ Одеської області в ніч на 25 грудня армія РФ атакувала Іллічівський олійножировий комбінат.
Фото: Олексій Кулеба/Телеграм