У Варшаві відбулася прем’єра українського дитячого мюзиклу «Ніч на горищі»
З нагоди Міжнародного дня захисту дітей у Служевському домі культури у Варшаві презентували прем’єру дитячого мюзиклу «Ніч на горищі».
Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомило посольство України в Польщі.
У постановці взяли участь 60 юних артистів із PUSH School Warsaw та Voloshka Music House – українських освітніх центрів, що діють у місті Маркі. Авторкою та режисеркою мюзиклу стала харківська композиторка Єлизавета Авачарова, яка створила зворушливу музичну історію про дитинство, пам’ять і мрії.
Подія була організована Фундацією Educational Center Children of Ukraine під почесним патронатом посольства України та Бурмістра дільниці Мокотув міста Варшави.
До заходу долучилася перший секретар посольства України в Республіці Польща Лариса Сидоренко.
«Прем’єра стала яскравою подією, яка сприяє розвитку дитячих талантів, популяризації української культури та поглибленню українсько-польських культурних зв’язків», – наголосили у диппредставництві.
Посольство висловило щиру вдячність усім організаторам, виконавцям, педагогам, батькам і партнерам, які долучилися до реалізації цього важливого культурного проєкту та підтримки українських дітей у Польщі.
Нагадаємо, у Варшаві 27 квітня відбулося родинне свято «Великодні гаївки», що вже стало традиційним для української громади в Польщі.
Фото: посольство України в Польщі / Фейсбук