Зеленський анонсував кадрові зміни в Повітряних силах
Президент України Володимир Зеленський анонсував кадрові зміни серед керівництва підрозділів Повітряних сил ЗСУ в деяких областях.
Про це глава держави повідомив у вечірньому відеозверненні, передає Укрінформ.
«Повітряні сили Збройних Сил. Будуть там кадрові зміни, наразі в частині областей, у підрозділах – те, що стосується захисту від російських «Шахедів», - поінформував він.
Президент України наголосив, що компонент малої ППО, а саме протидія ударним дронам, має працювати значно сильніше та «не допускати тих проблем, які зараз є».
Зеленський зауважив, що на частині напрямків рубежі захисту побудовані краще, на частині напрямків треба ще попрацювати.
«Важливо, що міністр оборони України займається цією тематикою, командувач Повітряних сил отримав додаткові доручення, і є достатньо сил всередині наших Сил оборони та безпеки України, достатньо досвіду, який можна і треба масштабувати», - заявив глава держави.
За його словами, все те, що працює і показує результати «на тому чи іншому напрямку, на тому чи іншому рівні, повинно застосовуватись усюди, де результатів поки що менше».
Він також наголосив, що кожен день має значення, і всі рішення повинні впроваджуватись максимально оперативно.
Як повідомляв Укрінформ, Президент Володимир Зеленський назвав незадовільною роботу Повітряних сил у частині регіонів України.