Сили спецоперацій показали ураження бурових установок «Лукойла» в Каспійському морі

Відео

Сили спеціальних операцій Збройних сил України оприлюднили кадри ураження трьох бурових установок корпорації "Лукойл" у Каспійському морі.

Як передає Укрінформ, відео командування ССО опублікувало у Фейсбуці.

У ніч на 11 січня 2026 року підрозділами deep strike Сил спецоперацій здійснене ураження бурових установок корпорації "Лукойл" в акваторії Каспійського моря.

"Серед уражених цілей льодостійкі стаціонарні платформи ім. В. Філановського, ім. Юрія Корчагіна і ім. Валерія Грайфера. Зазначені платформи використовуються для забезпечення паливом армії противника", - зазначили в ССО.

Читайте також: ССО уразили склади росіян на захопленій території Донеччини

Як повідомляв Укрінформ, Сили оборони України завдали ураження по трьох бурових установках корпорації "Лукойл" в акваторії Каспійського моря, російському зенітно-ракетному комплексу "Бук-М3" на тимчасово захопленій території Луганської області і складу армії РФ в Херсонській області.

Фото: @DijlahTv / X