Під керівництвом Наєва пройшли навчання екіпажів Мі-24 та Мі-8 із бойовою стрільбою

Фото

Під керівництвом командувача Об’єднаних сил Збройних сил України генерал-лейтенанта Сергія Наєва пройшли навчання екіпажів бойових вертольотів Мі-24 та військово-транспортних вертольотів Мі-8 із бойовою стрільбою.

Як передає Укрінформ, про це командування ОС повідомляє у Фейсбуці.

Навчання екіпажів Мі-24 та Мі-8 із бойовою стрільбою / Фото: Командування Об'єднаних Сил ЗС України

Для підтримання бойового вишколу наймобільнішої та найефективнішої складової Збройних сил України у Північній операційній зоні під керівництвом Наєва відбулась низка навчань екіпажів бойових вертольотів Мі-24 та військово-транспортних вертольотів Мі-8 із бойовою стрільбою.

За словами командувача, пілоти відпрацьовують ті завдання, які їм необхідні в реальній бойовій ситуації, готуються за відповідними льотними вправами й одночасно набувають певного досвіду.

"Левова частка вертолітників, що зараз беруть участь у тренуваннях, нещодавно повернулися з виконання бойових завдань на сході нашої держави. Свій багаторічний та безоцінний бойовий досвід, який отримали там, сьогодні вони передають молодим льотчикам", – зазначив генерал-лейтенант.

Як повідомив Наєв, протягом кількох днів разом тренувалися і група бойового управління, і льотчики, і інженерно-технічний склад, тому що єдина робота єдиної команди – це запорука успішного виконання бойових завдань.

"Зокрема фахівці інженерно-авіаційної служби проводять чимало різних видів підготовок згідно з регламентом технічної експлуатації авіаційної техніки. Зважаючи на кількість польотів та складність виконання завдань, велике навантаження та відповідальність покладається саме на техніків", – наголосив командувач.

Читайте також: Західна зброя для України: Наєв розповів про інтеграцію ППО в загальну систему НАТО

За його словами, особовий склад вертолітного підрозділу дуже мотивований, готовий до виконання завдань і продовжує свою підготовку задля того, щоб бити ворога з повітря.

"Я поспілкувався із командиром, із льотним складом, з інженерно-технічними фахівцями. Усі вони є майстрами військової справи. Я на власні очі побачив, як вони продовжують підвищувати свою майстерність і я впевнений – коли знадобиться, ці льотчики виконають своє завдання на відмінно", – підкреслив Наєв.

Читайте також: Резніков і Наєв обговорили плани нарощування оборони на кордоні

Як повідомляв Укрінформ, ситуація у Північній операційній зоні повністю контролюється військовими частинами ЗСУ, підрозділами Державної прикордонної служби, інших військових формувань і правоохоронних органів, заявив 26 травня командувач Об’єднаних сил Наєв.