У Харкові ворог завдав ракетного удару по підприємству

Фото

У Харкові вночі 31 липня ворог завдав ракетного удару по підприємству в Немишлянському районі, люди не постраждали.

Про це повідомив у Телеграмі голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов, передає Укрінформ.

Наслідки нічного обстрілу Харкова / Фото: В'ячеслав Мадієвський. Укрінформ 1 / 7

«Уночі окупанти завдали ударів по Немишлянському району Харкова. За даними обласного центру екстреної медичної допомоги, постраждалих немає. Пошкоджена виробнича будівля. Горіло обладнання та готова поліграфічна продукція. Зафіксовані удари, попередньо, ракетно-зенітним комплексом С-300», - повідомив Синєгубов.

Крім того, за його даними, близько 17 години 30 липня внаслідок ударів у Київському районі виникла пожежа в господарчій споруді приватного сектору.

По області загарбники минулої доби завдавали ударів по Харківському, Ізюмському, Чугуївському, Богодухівському районах. Від обстрілів росіян отримав поранення 39-річний чоловік у Дергачівській громаді.

Читайте також: На Харківщині у полі на протитанковій міні підірвався комбайн

«Ізюмський район: унаслідок обстрілів кілька разів горіли хвойні підстилки в лісництві; Харківський район: у Циркунах та Вільхівці горіли відкриті території та господарча споруда приватного сектору. Чугуївський район: унаслідок артобстрілів горіли відкриті території; Богодухівський район: у смт Золочів горіла пшениця на площі 5 га», - поінформував голова ОВА.

Бої на Харківщині тривають. «Ворог продовжує поливати артилерійським вогнем позиції наших бійців, але вони їх не втрачають», - наголосив Синєгубов.

Як повідомлялося, Харків і райони області постійно зазнають російських обстрілів і ракетних ударів.