Попова: Кабмін прийняв мою відставку

29.08.2016 10:41 1491

Заступник міністра інформаційної політики Тетяна Попова, заяву на звільнення якої Кабінет міністрів задовольнив 23 серпня, планує надалі займатися волонтерською діяльністю.

Про це Попова написала напередодні ввечері на своїй сторінці у Facebook

"23.08 Кабмін задовольнив мою заяву на звільнення з МІП. Дякую всім, хто працював зі мною ці непрості 1,5 року. Впевнена, це був тільки початок спільної роботи для нашої країни", - зазначила Попова.

Попова наголосила, що не планує займати будь-яку посаду державного службовця у нинішньому уряді. Вона має намір продовжувати займатися волонтерською діяльністю, як і до призначення на посаду заступника міністра, зокрема працювати над проектами з допомоги журналістам та з відновлення мовлення українських теле- і радіоканалів.

Як повідомлялося, Тетяна Попова вирішила подати у відставку 3 серпня. Таке бажання вона мотивувала відсутністю механізму впливу на ситуацію із захистом журналістів. Під час скандалу навколо сайту «Миротворець» Попова різко критикувала публікацію сайтом списку журналістів, які отримали «акредитацію» в «ДНР». В той час їй закидали, що вона має спільний бізнес із російськими громадянами.

Критикуючи сайт, Попова була противником його закриття.

Також міністр інформаційної політики Юрій Стець вибачився за коментарі Попової в ситуації з "Миротворцем" і додав, що висловлювання його заступниці є її особистими міркуваннями, а не позицією міністерства.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-