Кличко обіцяє Києву зоопарк як у Європі - без грат

Відео 04.07.2016 17:06 938

Кошторис реконструкції Київського зоопарку становить близько 300 мільйонів гривень.

Про це міський голова Віталій Кличко сказав під час презентації концепції оновлення Київського зоопарку, на яку прийшов із левеням у руках, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Кошторис реконструкції зоопарку становить приблизно 300 мільйонів гривень. Найбільшу частину ми очікуємо отримати від спонсорів, меценатів, і також бюджет міста Києва візьме на себе навантаження для того, щоб інвестувати в один із найкращих парків нашого міста", - сказав Кличко.

За його словами, основними матеріалами для реконструкції будуть дерево, камінь і скло - і жодних грат.

"Середовище оновленого зоопарку буде максимально наближеним до природних умов - не буде галасливих атракціонів, не буде грат для тварин", - наголосив Кличко.

Він розповів, що після реконструкції у парку з'являться оглядові майданчики, місця з єдиним середовищем для тварин та людей.

Кличко запевнив, що під час оновлення звіринцю буде збережена уся унікальна колекція рослин, а сам заклад на час реконструкції продовжуватиме працювати.

Мер також сподівається, що цього року відвідуваність зоопарку зросте. Він нагадав, що у 80-х роках столичний зоопарк відвідували 2 млн людей на рік, а у 2014-му – лише 450 тис. Водночас, після зміни керівництва торік відвідуваність звіринцю зросла до 600 тисяч, а цього року є тенденція до збільшення цього показника ще на 20%.

«Ми за короткий час змогли витягнути Київський звіринець із ганебного переліку найгірших зоопарків світу та сьогодні ведемо переговори про поновлення членства в Європейській асоціації зоопарків та акваріумів, звідки наш зоопарк виключили в 2007 році. Це дозволить київському звіринцю обмінюватися найбільш цінними видами тварин з великими зоопарками Європи», – наголосив Кличко.

Водночас міський голова закликав спонсорів і меценатів долучитися до проекту реконструкції столичного зоопарку через фонд «Майбутній Київ».

"Впевнений, що разом ми перетворимо Київський звіринець на один із найкращих у світі, на місце, яке даруватиме позитивні емоції і дітям, і дорослим", – наголосив Кличко.

Відео: Youtube

Фото: прес-служба КМДА

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-