ProZorro готує зміни до Закону про публічні закупівлі

17.09.2016 12:28 880

Система публічних електронних закупівель ProZorro готує низку ініціатив для вдосконалення своєї роботи.

Про це координатор системи, проектний менеджер реформи держзакупівель при Національній раді реформ Кристина Гуцалова розповіла в інтерв'ю Укрінформу

"У нас уже розплановані до кінця цього року всі технічні доробки, які будуть в системі, та ми вже готуємо пакет правок до Закону України про публічні закупівлі, який плануємо восени внести до парламенту". - поінформувала Гуцалова.

Вона зазначила, що після запуску системи в масштабах всієї країни, на всі закупівлі, виявились певні проблеми.

Гуцалова закликає суспільство, ЗМІ, експертів разом працювати над тим, щоб програма не стала черговою "легкою і показовою" перепоною на здійсненні держзакупівель. При цьому проектний менеджер реформи держзакупівель заперечує, що компанія-продавець може організувати свою перемогу. Але, за її словами, на це здатний замовник. "Тому ми працюємо далі: наприклад, нещодавно запустили сервіс 007, який дозволяє відстежувати за підсумками тендеру оплати обраному підряднику", - додала Гуцалова.

Зараз у системі оголошується близько 1000 тендерів щодня. На думку координатора ProZorro, чим активніше бізнес працюватиме в системі, тим складніше буде провести дискримінаційну закупівлю.

Повна версія сайту
Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-