Ла Ліга: «Реал» Луніна обіграв «Альмерію»

У поєдинку 21-го туру іспанської Ла Ліги футболісти мадридського «Реала» вирвали перемогу у «Альмерії».

Зустріч на «Сантьяго Бернабеу» у Мадриді завершилася на користь «вершкових» з рахунком 3:2, передає Укрінформ.

На голи гостей Ларджі Рамацані (1-а хвилина) та Едгара Гонсалеса (43) господарі після перерви відповіли влучними ударами Джуди Беллінгема (57, з пенальті), Вінісіуса Жуніора (68) та Даніеля Карвахаля (90+9).

Український воротар «Реала» Андрій Лунін цього разу залишився в запасі, а у старт повернувся Кепа Аррісабалага.

«Реал» став одноосібним лідером турнірної таблиці Ла Ліги, набравши 51 очко. Другою йде «Жирона» (49), яка сьогодні приймає «Севілью».