Чоботар та Сєлємєнєва здобули дві бронзові нагороди на ЧЄ з карате

Українці вибороли нагороди в куміте.

Українські каратисти завершили змагання в особистих турнірах Євро-2024, яке триває в хорватському Задарі, передає Укрінформ.

Дебютну «бронзу» ЧЄ виборов капітан команди Валерій Чоботар — у категорії до 84 кг. В основній сітці українець стартував із поразки, натомість здобув три перемоги поспіль у втішних сутичках, зокрема медальній — проти представника Туреччини Хасана Арслана.

У жіночих змаганнях до 68 кг «бронзу» здобула дебютантка дорослих Євро Еліна Сєлємєнєва. Українка зупинилася за крок від фіналу — поступилася у півфіналі, але згодом закрила свій турнір перемогою над боснійкою Ілмою Рахманович.

Натомість свої сутички у «бронзових» фіналах програли Анжеліка Терлюга (до 55 кг), Юлія Палашевська (до 55 кг) та Ярослав Федоров (ката).

Завтра, 12 травня — наша команда буде боротись за «бронзу» чоловічого турніру з куміте в протистоянні зі збірною Туреччини.