Фейгін заявив про створення Фонду допомоги українським політв'язням

26.09.2016 16:57 480

Російський політичний адвокат Марк Фейгін заявив про створення фонду допомоги українським політв'язням.

Про це він написав у своєму Facebook.

«Адвокати та групи підтримки зіткнулися з байдужістю людей, які голосно заявляють про свої зусилля щодо підтримки політв'язнів. Тому ми і вирішили створити Фонд допомоги політв'язням. Більшою мірою ми розраховуємо, зрозуміло, на українських друзів, готових допомогти нам. Цілі і завдання створеного Фонду фінансової та організаційної допомоги політв'язням, і насамперед у забезпеченні безкоштовної юридичної допомоги, сприяння публічній підтримці таких справ», - пише Фейгін.

Він нагадує, що з травня, коли були відпущені троє українських політв'язнів, були сподівання, що їх звільнення складеться в послідовну політику Кремля щодо пом'якшення репресивної політики: «Однак з десяток вже засуджених у Росії українців, так і власних громадян, у політичних справах, пов'язаних з війною в Україні, не відпущені, не помилувані, не відправлені додому».

На думку адвоката, надію остаточно втратили після серпневої історії з арештом "українських диверсантів" у Криму. Тепер українцям, які відбувають покарання в РФ, розраховувати на швидке повернення додому не доводиться. Як немає сподівання і на ослаблення репресій в Криму, «буде тільки гірше». У зв'язку з тим, «що допомоги чекати нізвідки», Фейгін і заявляє про необхідність створення подібного фонду.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-